آرایش و زیباییبافت مو فرانسویبافت مو فرانسوی آموزشبافت مو فرانسوی اینستاگرامبافت مو فرانسوی برجستهبافت مو فرانسوی پشت سربافت مو فرانسوی دخترانهبافت مو فرانسوی دوتاییبافت مو فرانسوی سادهبافت مو فرانسوی فیلمبافت مو فرانسوی یک طرفه

آموزش بافت مو فرانسوی یک طرف سر + تصاویر


آموزش بافت مو فرانسوی یک طرف سر + تصاویر

اگر از مدل موهای تکراری خودتان خسته شده اید و دنبال تنوع هستید بافت موی فرانسوی در یک طرف سر را به شما پیشنهاد می کنیم. این مدل مو علاوه بر اینکه در روزهای گرم، موهایتان را از صورتتان دور نگه می دارد، یک مدل موی بی نظیر و زیبا برای مهمانی ها محسوب می شود. 

آموزش بافت مو فرانسوی بغل سر

۱- ابتدا موهایتان را شانه کنید و به سمت راستتان بیاورید. مانند تصویر زیر یک قسمت از جلوی موهایتان را جدا کنید و به سه قسمت تقسیم کنید.

آموزش بافت مو فرانسوی یک طرف سر + تصاویر

وقتی به بافت ساده لایه لایه مو از دو طرف سر در حین بافت اضافه شود، بافت فرانسوی ایجاد می گردد. 

 برای بافت فرانسوی، این دسته از مویتان را به سه قسمت تقسیم کنید و با هرکدام از انگشتانتان که راحتید آنها را جدا نگه دارید و شروع به بافتنِ معمولی بکنید.به این صورت که لایه موی سمت راست را روی لایه ی وسطی بیاورید و لایه سمت چپ را نیز روی لایه وسط بیاورید.

در مرحله بعد شروع به اضافه کردنِ مو از هر سمت بکنید. برای این کار یک دسته مو از کناره خط پیشانیِ راست تان بگیرید و به لایه سمت راستی اضافه کنید و روی لایه وسطی بیاورید.آنها را سفت بکشید تا محکم شود و هر سه لایه را در طول کار جدا از هم نگهدارید.این کار را در سمت چپ هم تکرار کنید و یک دسته مو به لایه اولی اضافه کنید و روی لایه ی وسطی بیاورید.

آموزش بافت مو فرانسوی یک طرف سر + تصاویر

۴- این کار را تا ۳ سانتی متر پایین تر از خطِ شروعِ گردنتان ادامه دهید.در اینجا موهایتان را به طرف شانه چپ تان به صورت افقی ببافید.

نکته: سعی کنید تا جایی که می توانید موهایتان را سفت ببافید و سه لایه را از هم جدا نگه دارید.چون کمکتان میکند که مسیرِ بافت را کنترل کنید.

آموزش بافت مو فرانسوی یک طرف سر + تصاویر

وقتی که به زیر گوش چپ رسیدید، تمام موهایتان را تا آخرمثل بافت ساده ببافید.

نکته: اگر اولین بار است که می خواهید موهایتان را ببافید هیچ وقت هنگام بافتن به آینه نگاه نکنید، چون آینه بجای اینکه کمکتان بکند، بیشتر باعث می شود گیج شوید.

آموزش بافت مو فرانسوی

آموزش بافت مو فرانسوی یک طرف سر + تصاویر

آموزش بافت مو فرانسوی یک طرف سر + تصاویر

برگرفته از jashnname.com

 

بیشتر بخوانید:

آموزش بافت موها با یک ترفند ساده و جالب

آموزش گام به گام بافت مو هلندی+ فیلم

آموزش مرحله به مرحله بافت مو آبشاری با تصاویر

آموزش قدم به قدم بافت مو تاجی همانند شاهزاده ها

آموزش مرحله به مرحله ۸ مدل بافت مو دخترانه توسط خودتان

آموزش ۶ مدل ساده و کاربردی بافت مو با تصاویر

 l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن