آیا میشود در نامزدی میتوان رابطه داشتاولین رابطه در دوران نامزدی نی نی سایتایا رابطه در دوران نامزدی اشکال داردبهترین رابطه در نامزدیتاثیر رابطه در نامزدیتازه های روانشناسیچگونگی رابطه در نامزدیحد رابطه در دوران نامزدیحد رابطه در نامزدیحد مجاز رابطه در نامزدیحدود رابطه در دوران نامزدیحدود رابطه در نامزدیحکم رابطه در دوران نامزدیحکم رابطه در زمان نامزدیحکم رابطه در نامزدیخاطرات رابطه در دوران نامزدیخاطرات رابطه در نامزدیخاطره رابطه در نامزدیداستان رابطه در دوران نامزدیدانستنی های ازدواجدر دوران نامزدی رابطه از پشتدر دوران نامزدی میشه رابطه داشتدر نامزدی چگونه رابطه داشته باشیمرابطه از پشت در زمان نامزدیرابطه از پشت در نامزدیرابطه از پشت در نامزدی نی نی سایترابطه تو نامزدی نی نی سایترابطه خوب در دوران نامزدیرابطه خوب نامزدیرابطه در دوران نامزديرابطه در دوران نامزدیرابطه در دوران نامزدی از نظر اسلامرابطه در دوران نامزدی باید چگونه باشدرابطه در دوران نامزدی تبادل نظررابطه در دوران نامزدی چگونه باشدرابطه در دوران نامزدی چه حکمی داردرابطه در دوران نامزدی خانواده برتررابطه در دوران نامزدی نی نی سایترابطه در دوران نامزدی و عقدرابطه در دوره نامزدیرابطه در زمان نامزدیرابطه در نامزدی نی نی سایترابطه دهانی در دوران نامزدیرابطه دهانی در نامزدیرابطه دهانی در نامزدی از نظر اسلامرابطه دهانی در نامزدی خانواده برتررابطه دهانی در نامزدی نی نی سایترابطه دوران نامزدی از نظر اسلامرابطه دوران نامزدی چگونه استرابطه دوران نامزدی نوعروسرابطه دوران نامزدی نی نی سایترابطه زناشويي در دوران نامزديرابطه زناشوی در دوران نامزدیرابطه زناشویی در دوران نامزدی اینستارابطه زناشویی در دوران نامزدی چگونه استرابطه زناشویی در دوره نامزدیرابطه زناشویی نامزدیرابطه زوجین در دوران نامزدیرابطه سالم در دوران نامزدیرابطه صحیح در دوران نامزدیرابطه عاشقانه در دوران نامزدیرابطه عاشقانه نامزدیرابطه عاطفی در دوران نامزدیرابطه عاطفی در نامزدیرابطه فیزیکی در نامزدیرابطه قبل نامزدیرابطه کامل در دوران نامزدیرابطه کامل در نامزدیرابطه مقعدی در دوران نامزدیرابطه مقعدی در دوران نامزدی نی نی سایترابطه مقعدی در نامزدیرابطه نامزد بازیرابطه نامزدی اینستارابطه نامزدی چگونه باشدرابطه نامزدی چیسترابطه نامزدی نی نی سایترابطه ها در نامزدیرابطه ی نامزدیسرد شدن رابطه در نامزدیسردی رابطه در دوران نامزدیسردی رابطه در نامزدیسوالات رابطه در دوران نامزدیشروع رابطه در دوران نامزدیعشق و ازدواجعکس رابطه در دوران نامزدیعکس رابطه در نامزدیعلت سرد شدن رابطه در نامزدیفیلم رابطه در دوران نامزدیفیلم رابطه در نامزدیقطع رابطه در دوران نامزدیکنترل رابطه در دوران نامزدیمرز رابطه در دوران نامزدیمضرات رابطه در نامزدیمیزان رابطه در دوران نامزدی

رابطه جنسی در دوران نامزدی و عقد درست یا کاملا غلط؟


در بسیاری از خانواده های ایرانی مرسوم است دختر و پسر بعد از جاری شدن صیغه عقد مدتی را تا گرفتن جشن عروسی و آغاز کردن زندگی مشترک در زیر یک سقف در خانه پدر و مادرهایشان به سر می برند. در این دوران زوج های جوان در یک بلاتکلیفی از لحاظ روابط جنسی به سر می برند و هر چند قانونی زن و شوهرند اما از لحاظ عرف جامعه نباید رابطه زناشویی کامل برقرار کنند.

سوالی که در این خصوص در ذهن بسیاری از جوانان ایجاد می گردد و ما در این بخش از نمناک می خواهیم بدان پاسخ بدهیم این است که روابط زناشویی در دوران عقد چگونه باید باشد؟

رابطه جنسی در دوران نامزدی و عقد درست یا کاملا غلط؟

نکاتی لازم و دانستنی برای حد و حدود رابطه جنسی در دوران عقد

بهتر است در دوران نامزدی رابطه جنسی برقرار نکنید

از نظر شرع مقدس اسلام وقتی صیغه عقد دائم بین پسر و دختر جاری شده است، آنها اجازه دارند روابط زناشویی کاملا آزادانه ای داشته باشند. یعنی می توانند با یکدیگر همبستر شوند و غریزه جنسی یکدیگر را کاملا ارضا کنند.

بنابر روایات فراوان، آمیزش زن و شوهر عبادت محسوب می شود و توصیه فراوانی بر این امر شده است. خوب این از حکم شرعی و نظر دین مبین اسلام در این خصوص. اما برخی از خانواده ها وحتی برخی از مشاوران به زوج جوان و خصوصا به دختر توصیه می کنند که از برقراری رابطه کامل جنسی در دوران عقد خود داری کنند و رابطه کامل زناشویی را به پس از عروسی موکول کنند.

باید بدانید که اختلافات در دوران نامزدی بسیار متداول هستند، اما کم نیستند شمار کسانی که در همان ابتدای راه زندگی و در دوران عقد، از یکدیگر جدا شده اند. بنابراین قبل از برقراری روابط کامل جنسی با نامزدتان، به این موضوعات خوب فکر کنید.

رابطه جنسی در دوران نامزدی و عقد درست یا کاملا غلط؟

رابطه جنسی در دوران عقد چگونه باشد؟

نکاتی برای تصمیم گیری درست برای برقراری رابطه جنسی در دوران عقد

دلایل زیادی برای به تعویق انداختن روابط جدی جنسی تا بعد از عروسی وجود دارد که عبارتند از :احتمال به هم خوردن ازدواج، امکان باردار شدن ناخواسته عروس ، بی قراری و انحراف فکری زیاد به دلیل بیدار شدن میل شدید شهوانی، دلبسته شدن دو طرف و عدم توانایی در شناخت کامل یکدیگر، از بین رفتن انگیزه و اشتیاق در دوطرف و خصوصا پسر برای تشکیل زندگی مشترک چرا که معتقدند مردان بعد از اینکه میل جنسی خود را ارضا کردند، برای برگزاری عروسی بی انگیزه می شوند.

از طرف دیگرمحدود کردن غریزه جنسی در دوران عقد عواقبی مانند اختلافات و کج خلقی را در پی دارد زیرا سرپوش گذاشتن بر میل سرکش شهوت زمانی که افراد برقراری رابطه جنسی را حق قانونی خود می دانند بسیار مشکل است.

رابطه جنسی در دوران نامزدی و عقد درست یا کاملا غلط؟

چرا در دوران عقد رابطه جنسی نداشته باشیم؟

تصمیم با شماست، اما درست تصمیم بگیرید!

شرعا و قانونا برقراری رابطه جنسی در دوران عقد اشکالی ندارد اما بهتر است عقلانی تصمیم بگیرید و درباره مسائلی که ممکن است بعد از برقراری رابطه جنسی برایتان پیش آید ، اطلاعاتی کسب کنید .

بنابراین تنها کسی که می تواند برای شما در رابطه با برقراری رابطه جنسی دوران عقد تصمیم گیری کند خود شما و همسرتان هستید و این یک مسئله خصوصی است اما تصمیم برای این کار ساده نیست پس بهتر است سهل انگاری نکنید تا در آینده دچار مشکل گردید.

رابطه جنسی در دوران نامزدی و عقد درست یا کاملا غلط؟

باید ها و نباید های رابطه جنسی در دوران عقد و نامزدی

مشکلات بعد از برقراری رابطه جنسی در دوران عقد:

قبل از برقراری رابطه جنسی با همسرتان بهتر است با مشکلاتی که ممکن است در آینده برایتان پیش آید ، آشنا شوید . بارداری ناخواسته ، یکی از مشکلات برقراری رابطه در دوران عقد است و جدا شدن از یکدیگر و طلاق از دیگر مشکلات دوران عقد است که باید قبل از برقراری رابطه درباره آن ها خوب بیاندیشید.

طلاق و جدایی بعد از برقراری رابطه جنسی در دوران عقد

در دوران عقد به این دلیل که نمی توان از عاقبت ازدواج با خبر بود و دائم بودن آن را در نظر گرفت ، بهتر است با نامزدتان همبستر نشوید زیرا در صورت جدایی هم دختر و هم پسر دچار مشکلاتی می گردند گر چه تبعات رابطه زناشویی در دوران عقد برای دختران بیشتر است اما مسئولیت های قانونی پسران نیز در صورت برداشته شدن بکارت بیشتر می شود.

رابطه جنسی در دوران نامزدی و عقد درست یا کاملا غلط؟

احتمال به هم خوردن رابطه در دوران شیرین عقد

احتمال بارداری ناخواسته از تبعات برقراری رابطه جنسی در دوران عقد

اگر می خواهید در دوران عقد بچه دار نشوید بهتر است برقراری رابطه جنسی را به بعد از مراسم عروسی موکول کنید زیرا تمام راه های جلوگیری از بارداری 100% تضمین شده نیستند.

رابطه جنسی در دوران نامزدی و عقد درست یا کاملا غلط؟

داشتن رابطه در عقد چه عوارضی دارد؟

برای برقراری رابطه جنسی در دوران عقد موقعیت مکانی خود را بسنجید

برخی از پسران می پندارند اولین رابطه جنسی یک تجربه رمانتیک است اما باید بدانید که اولین رابطه برای دختران درد آور و همراه خونریزی است بنابراین بهتر است رابطه زناشویی بعد از عروسی باشد تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانید برای درمان و بهبود وضعیت اقدام کنید.

رابطه جنسی در دوران نامزدی و عقد درست یا کاملا غلط؟

مشکلات پس از رابطه جنسی در دوران عقد

رضایت کامل طرفین برای برقراری رابطه جنسی در دوران عقد

بسیاری از جوانان در دوران عقد به علت اینکه دوستشان رابطه جنسی کامل با همسرش را در این دوران تجربه کرده ،آن ها نیز می خواهند این کار را انجام دهند و یا اینکه به خاطر نامزدشان علی رغم میل باطنی خود حاضر به برقراری رابطه هستند . باید بدانید برقراری رابطه به این دو دلیل کاملا اشتباه است و باید برای برقرای آن خودتان نیز رضایت داشته باشید.l

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن