مهدویت و آخر زمان

فعالیت‌های علمی در جهت رفع شبهات وهابیت قابل تقدیر است


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقاتی حضرت ولیعصر(عج)، آیت الله سیدمحمد حسینی قزوینی تولیت مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) تهران، در دیدار حجت الاسلام و المسلمین خاموشی نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه، اظهار داشت: خدمات و برنامه ریزی های سازمان اوقاف در خصوص حوزه های علمیه بسیار ارزشمند و قابل ستایش است. 

تولیت مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) تهران افزود: امیدواریم همکاری سازمان اوقاف با حوزه های علمیه همچنان ادامه داشته و در قالب اجرای نیت واقفین خیر اندیش، بیش از پیش هم توسعه پیدا کند. 

در ادامه این دیدار صمیمانه حجت الاسلام و المسلمین خاموشی نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه کشور هم با تمجید از فعالیت های علمی و تحقیقاتی آیت الله حسینی قزوینی به ویژه در پاسخگویی به شبهات وهابیت، تصریح کرد: خدمات حضرتعالی به جهان اسلام و به ویژه جهان تشیع، بسیار ارزشمند بوده و شایسته ستایش می باشد و بنده به نوبه خود از این اقدامات بسیار گرانقدر، تشکر می کنم. 

 در پایان این دیدار کتاب نقد اصول مذهب الشیعه و همچنین کتاب قصه الحوار الهادی که توسط آیت الله سیدمحمد حسینی قزوینی به رشته تحریر آمده است، به جناب حجت الاسلام والمسلمین خاموشی نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه  کشور، تقدیم شد. 

خاطرنشان می‌شود در جلسه مشترک حجت الاسلام والمسلمین خاموشی و آیت الله حسینی قزوینی که در محل سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد، تنی چند از معاونین و مدیران این سازمان هم حضور داشته و به ارائه مباحث مختلف پرداختند.l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن