آرایش و زیباییپخش شدن خط چشمپخش شدن رنگ خط چشمپخش شدن سایه چشمجلوگیری از ریختن خط چشمچگونه از پخش شدن خط چشم جلوگیری کنیمریختن خط چشمعلت پخش شدن خط چشمعلت پخش شدن رنگ خط چشم

چگونه از پخش شدن خط چشم جلوگیری کنیم؟


چگونه از پخش شدن خط چشم جلوگیری کنیم؟

خط چشم اساسی ترین لوازم آرایش خانم ها است که بیشترین تاثیر را در زیبایی چهره میگذارد اما باید در خط چشم کشیدن حرفه ای باشید تا بتوانید خط چشم زیبا و بدون ایراد بکشید. یکی از مشکلاتی که بعد از خط چشم زدن با آن مواجه میشوید ریختن و پخش شدن خط چشم است که ظاهری نازیبا به شما میدهد. برای جلوگیری از ریختن خط چشم نکته ها و روش هایی وجود دارد که باعث میشود خط چشم مدت زمان بیشتری روی چشم هایتان بماند و نریزد.

 

راه های جلوگیری از ریختن خط چشم

خط چشم ارزان نخرید

هرچقدر برای خرید خط چشم هزینه کنید می ارزد, خط چشم های برند معروف ماندگاری بیشتری دارند و پخش نمیشوند. خط چشم های ارزان جنس های نامرغوبی دارند که طی مدت کوتاهی میریزند.

 

خط چشم مدادی بزنید

خط چشم های مدادی و ضد آب بهترین گزینه برای شما است که میخواهید خط چشم تان در مجالس و در مدت طولانی پاک نشود. خط چشم های مایع بیشتری احتما ریختن و پخش شدن را دارند.

چگونه از پخش شدن خط چشم جلوگیری کنیم؟

کانسیلر استفاده کنید

کانسیلر در جلوگیری از ریختن خط چشم کمک بزرگی به شما میکند, با استفاده از کانسیلر میتوانید مانع از ریختن خط چشم شوید و آرایش زیبایی در مجالس داشته باشید.

 

با خط چشم سایه چشم هم بزنید

از خط چشم به تنهایی استفاده نکنید, سعی کنید همیشه خط چشم را همراه با سایه چشم استفاده کنید زیرا سایه چشم باعث میشود خط چشم در جای خود ثابت بماند و نریزد.

منبع: namnak.com

 

بیشتر بخوانید:

چگونه خط چشم نامرئی بکشیم؟ + فیلم

ترفندهای ساده و جالب برای کشیدن خط چشم + فیلم

آموزش میکاپ صورت دخترانه با خط چشم گربه ای + فیلم

آموزش تصویری کشیدن خط چشم محو و طبیعی

 l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن