اخبار اقتصادالحشد الشعبيالحشد الشعبی ائتلاف آمریکایی گردان های حزب الله را هدف قرار دادالحشد الشعبی اینستاگرامالحشد الشعبی به چه معناستالحشد الشعبی چه کسانی هستندالحشد الشعبی و ایرانالحشد الشعبی یعنی چهخبرشركة هاليبرتونعین الاسدعین الاسد الانعین الاسد انفجارعین الاسد بعد از حملهعین الاسد بعد از حمله موشکیعین الاسد تلفاتعین الاسد حملهعین الاسد حمله ایرانعین الاسد کجای عراق استعین الاسد ویکی پدیاهاليبرتونهاليبرتون السعوديةهاليبرتون رواتب

یک منبع امنیتی عراقی از شلیک ۵ موشک به شرکت نفتی آمریکایی در بصره خبر داد


یک منبع امنیتی عراق در گفت‌وگو با بغداد الیوم اعلام کرد: پنج موشک به شرکت نفتی آمریکایی هالبرتون در غرب بصره شلیک شده است. محل پرتاب موشک‌ها کشف شده و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

وی افزود: الحشد الشعبی تاکنون هیچ اقدام نظامی علیه آمریکا نکرده اما اخیرا افراد ناشناس محل حضور نظامیان آمریکا در چند پایگاه نظامی در عراق را هدف موشک قرار داده‌اند. در پی این تنش‌ها آمریکا از چندین پایگاه خارج و نیروها را به پایگاه هوایی عین الاسد منتقل کرده است. بسیاری از احزاب سیاسی و گروه‌های نظامی در عراق تأکید کرده‌اند که بر اساس مصوبه مجلس، دولت عراق باید هر چه سریعتر از نظامیان آمریکایی بخواهد که این کشور را ترک کنند.

 

منبع : بورس پرسl

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن